Şifremi Unuttum

Yaşamın Kıyısında izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj


Yaşamın Kıyısında izle

Uzun metrajlı dram filmi kategorisinde izleyebileceğimiz Yaşamın Kıyısında izle Lee Chandler ismindeki, hayatını sıhhi tesisat, işi, elektrik, kapıcılık gibi işlerle kazanan bir adamın hikayesini anlatıyor. Massachusetts’teki Quincy’de tek göz odada yalnız kalan Lee Chandler, sessiz ve sakin, rutin bir hayat sürmektedir. Günün birinde doğup büyüdüğü ancak uzun zamandır görmediği şehirden aile dostu olan George tarafından acil bir telefon alır. Kalp hastası olan abisinin hastaneye kaldırıldığı haberini öğrenir. Tekneden düşmüştür ve durumu da oldukça ciddidir.

Yaşamın Kıyısında izle

Kafasında birçok endişe ve soru işaretleriyle beraber yola koyulur, fakat oraya daha gelmeden Lee, onun öldüğü haberini öğrenir. Yaşamın Kıyısında türkçe dublaj izle olaylar üzerine Lee, Joe’nun oğlu Patrick’i babası hakkında bilgi vermek için Manchester by the Sea’ye gider. Lee, geçici olarak Patrick ile ilgilenmek durumundadır. Daha sonra Joe’nun cenaze işlemlerini devam ettirmek üzere geçici olarak Joe’nun evine taşınır. Evdeyken Lee, Joe’nun Patrick’e uzak olduğunu, Patrick’in bir çocukken yaşadıkları olayla da bunun ilgisi olduğunu öğrenir.

Yaşamın Kıyısında Türkçe Dublaj izle

Yaşamın Kıyısında full izle daha sonra Joe’nun avukatıyla görüşen Lee, Joe’nun kendisine Patrick’in vesayetini verdiğini de öğrenir ve şok içerisindedir. Eskiden yaşanan bir olayda kızlarının ve oğullarının ölümü sonrasında intihar girişiminde bulunduğu için karısı Randi’nin boşanmak istemesi ile de olayların bu noktaya geldiği açıklığa kavuşur. Lee, Joe’nun eski eşi Randi’yi arar ve cenazeye gelmek isteyip istemediğiniz sorar. Randi yeni kocasıyla cenaze törenine gelir ve hamiledir. Görüştüklerinde bir şey konuşamazlar. Soğuk hava nedeniyle cenaze töreni ertelendiği için Lee, Joe’nun vücudunu hastanede bir dondurucuda saklar.

Yaşamın Kıyısında hd izle

Genel olarak durumlardan memnun olmayan Patrick bu durum nedeniyle bir anlamda zorunlu olarak Lee ile kalacaktır. Bu arada Lee, motorun ölmek üzere olduğunu söyler. Joe’nun av tüfeklerini satarak ve tekneyi de başka birine para karşılığında vererek yeni bir tane satın alınabileceğini Patrick’e önerir. Lee yakın zamanda Patrick’in alkol ve uyuşturucu kullandığını öğrenir. Bunun sonrasında gelişen olaylarla birçok Yaşamın Kıyısındayeni gelişmeler çevresinde sürüyor. Sonlara doğru Patrick Lee ile daha fazla bağlantı kurmaya hevesli olur. Birlikte yürüyüş yaparlar ancak farklı bir yer ve mekânda olacaktır.

Yaşamın Kıyısında Full izle

Bir önceki yazımız olan Recep İvedik 5 izle Full HD Yerli Komedi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum Yapılmamış

130 views

Yaşamın Kıyısında izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

Uzun metrajlı dram filmi kategorisinde izleyebileceğimiz Yaşamın Kıyısında izle Lee Chandler ismindeki, hayatını sıhhi tesisat, işi, elektrik, kapıcılık gibi işlerle kazanan bir adamın hikayesini anlatıyor. Massachusetts’teki Quincy’de tek göz odada yalnız kalan Lee Chandler, sessiz ve sakin, rutin bir hayat sürmektedir. Günün birinde doğup büyüdüğü ancak uzun zamandır görmediği şehirden aile dostu olan George tarafından acil bir telefon alır. Kalp hastası olan abisinin hastaneye kaldırıldığı haberini öğrenir. Tekneden düşmüştür ve durumu da oldukça ciddidir. Kafasında birçok endişe ve soru işaretleriyle beraber yola koyulur, fakat oraya daha gelmeden Lee, onun öldüğü haberini öğrenir. Yaşamın Kıyısında türkçe dublaj izle olaylar üzerine Lee, Joe’nun oğlu Patrick’i babası hakkında bilgi vermek için Manchester by the Sea’ye gider. Lee, geçici olarak Patrick ile ilgilenmek durumundadır. Daha sonra Joe’nun cenaze işlemlerini devam ettirmek üzere geçici olarak Joe’nun evine taşınır. Evdeyken Lee, Joe’nun Patrick’e uzak olduğunu, Patrick’in bir çocukken yaşadıkları olayla da bunun ilgisi olduğunu öğrenir. Yaşamın Kıyısında full izle daha sonra Joe’nun avukatıyla görüşen Lee, Joe’nun kendisine Patrick’in vesayetini verdiğini de öğrenir ve şok içerisindedir. Eskiden yaşanan bir olayda kızlarının ve oğullarının ölümü sonrasında intihar girişiminde bulunduğu için karısı Randi’nin boşanmak istemesi ile de olayların bu noktaya geldiği açıklığa kavuşur. Lee, Joe’nun eski eşi Randi’yi arar ve cenazeye gelmek isteyip istemediğiniz sorar. Randi yeni kocasıyla cenaze törenine gelir ve hamiledir. Görüştüklerinde bir şey konuşamazlar. Soğuk hava nedeniyle cenaze töreni ertelendiği için Lee, Joe’nun vücudunu hastanede bir dondurucuda saklar. Genel olarak durumlardan memnun olmayan Patrick bu durum nedeniyle bir anlamda zorunlu olarak Lee ile kalacaktır. Bu arada Lee, motorun ölmek üzere olduğunu söyler. Joe’nun av tüfeklerini satarak ve tekneyi de başka birine para karşılığında vererek yeni bir tane satın alınabileceğini Patrick’e önerir. Lee yakın zamanda Patrick’in alkol ve uyuşturucu kullandığını öğrenir. Bunun sonrasında gelişen olaylarla birçok Yaşamın Kıyısındayeni gelişmeler çevresinde sürüyor. Sonlara doğru Patrick Lee ile daha fazla bağlantı kurmaya hevesli olur. Birlikte yürüyüş yaparlar ancak farklı bir yer ve mekânda olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Recep İvedik 5 izle Full HD Yerli Komedi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yönetmen Adı:Kenneth Lonergan
  • Oyuncular:Michelle Williams , Casey Affleck , Gretchen Mol , Kyle Chandler , Tate Donovan
  • Yapımcı:Matt Damon , Laurence Beck
  • Tür:2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler
  • Yapım Yılı:2016 - ABD
  • Senaryo:Kenneth Lonergan
  • Vizyon Tarihi:3 Şubat 2017
  • Ekleyen:furkanfd67
  • Süre:135 DK.
  • Orjinal İsim:Manchester by the Sea

Yorum YapBenzer Filmler

HD Film izle , Film izle , 2017 Filmleri , Full Film izle

Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucularımız da barınmamaktadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize furkandanaci6776@gmail.com adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır. Aksi durumlarda sitemiz yada site sorumlularımız yasal hükümlülüklere tabi tutulamaz.
| HD Film izle | 2017 Komedi Filmleri | Çakallarla Dans 4 izle | Görümce izle | Sen Sağ Ben Selamet izle | Müttefik izle |