Şifremi Unuttum

Jackie izle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD


Jackie izle

20 Ocak 2017 vizyona girecek filmin yönetmenliğini Pablo Larraîn yapmaktadır. Jackie izle İçerisinde dram ve biyografi barındıran filmi Dünya’da heyecanla beklenen önemli bir film olma özelliğini şimdiden taşımaktadır. Filmin gerçek bir konuyu kapsaması ve Amerika tarihinde yaşanan olaya kapı aralaması birçok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenmesinin en önemli nedenlerinden biridir.

Jackie izle

Başarılı prodüksiyonun yanı sıra filmde birçok önemli oyuncu rol olmaktadır. Jackie 2010 Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwing, John Hunt, Billy Crudup, John Carroll Lynch, Max Casella ve Richard E. Grant gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı film 1 saat 40 dakikalık gösterimi ile yakın zamanda beyaz perdeye dahil olacak. Film Amerika Birleşik Devleti yapımı olması ile de Dünya’ya bir tarihi anlatacaktır. Amerika Birleşik Devleti’nin en önemli başkanlarından olan John F. Kennedy 1963 yılında belirlemeyen bir sebepten dolayı katıldığı bir törende suikasta kurban gitmiştir.

Film ise tam bu noktada başlayan sorunları konu almaktadır. 22 Kasım 1963 yılında saat 12.30’da halkı selamlamak için Kennedy kalabalığın arasından başkanlık aracı ile geçmektedir. Yakında Jacqueline Kenndy ve bölge yöneticileri de vardır. Biraz ilerledikten sonra silah sesi duyulur ve başkan kanlar içerisinde yerdedir. Başkanın yerde olması gören halk hemen yolu açarak konvoyun ilerlemesini sağlar ama ne yazık ki başkan için artık yapılabilecek bir şey yoktur. Bu olayın yaşanmasından sonra bayan Kenndy günlerce evine kapanır ve kimse ile görüşmek istemez.

Jackie Türkçe Dublaj izle

Olaya anında tanık olan biri olduğu yaşadıklarını unutamıyor ve kocasının o halini aklından silemiyordur. Yaşadığı psikolojik sorunların üzerine birde katilin bulunamaması eklenince iyi bunalan first lady kendine zarar vermek gibi düşüncelerin içerisinde doğru sürüklenmektedir. İşin tuhafı ise bunları dört gün içerisinde yaşamaktadır. Jacqueline Kenndy’in yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran film bir nevi insanlara sukiast günü yaşatacaktır. Amerika’nın en kötü olayı diye lanse edilen durumu senarist Noah Oppenheim kaleme almıştır. Film yaşanılan bir olayı en sade hali ile sizlere sunmaktadır.

Jackie Full izle

Bir önceki yazımız olan Savaş Vadisi izle Türkçe Dublaj Tek Parça 2016 HD başlıklı makalemizde Hacksaw ridge full izle, Savaş Vadisi 1080p izle ve Savaş Vadisi 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum Yapılmamış

389 views

Jackie izle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD

20 Ocak 2017 vizyona girecek filmin yönetmenliğini Pablo Larraîn yapmaktadır. Jackie izle İçerisinde dram ve biyografi barındıran filmi Dünya’da heyecanla beklenen önemli bir film olma özelliğini şimdiden taşımaktadır. Filmin gerçek bir konuyu kapsaması ve Amerika tarihinde yaşanan olaya kapı aralaması birçok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Başarılı prodüksiyonun yanı sıra filmde birçok önemli oyuncu rol olmaktadır. Jackie 2010 Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwing, John Hunt, Billy Crudup, John Carroll Lynch, Max Casella ve Richard E. Grant gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı film 1 saat 40 dakikalık gösterimi ile yakın zamanda beyaz perdeye dahil olacak. Film Amerika Birleşik Devleti yapımı olması ile de Dünya’ya bir tarihi anlatacaktır. Amerika Birleşik Devleti’nin en önemli başkanlarından olan John F. Kennedy 1963 yılında belirlemeyen bir sebepten dolayı katıldığı bir törende suikasta kurban gitmiştir. Film ise tam bu noktada başlayan sorunları konu almaktadır. 22 Kasım 1963 yılında saat 12.30’da halkı selamlamak için Kennedy kalabalığın arasından başkanlık aracı ile geçmektedir. Yakında Jacqueline Kenndy ve bölge yöneticileri de vardır. Biraz ilerledikten sonra silah sesi duyulur ve başkan kanlar içerisinde yerdedir. Başkanın yerde olması gören halk hemen yolu açarak konvoyun ilerlemesini sağlar ama ne yazık ki başkan için artık yapılabilecek bir şey yoktur. Bu olayın yaşanmasından sonra bayan Kenndy günlerce evine kapanır ve kimse ile görüşmek istemez. Olaya anında tanık olan biri olduğu yaşadıklarını unutamıyor ve kocasının o halini aklından silemiyordur. Yaşadığı psikolojik sorunların üzerine birde katilin bulunamaması eklenince iyi bunalan first lady kendine zarar vermek gibi düşüncelerin içerisinde doğru sürüklenmektedir. İşin tuhafı ise bunları dört gün içerisinde yaşamaktadır. Jacqueline Kenndy’in yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran film bir nevi insanlara sukiast günü yaşatacaktır. Amerika’nın en kötü olayı diye lanse edilen durumu senarist Noah Oppenheim kaleme almıştır. Film yaşanılan bir olayı en sade hali ile sizlere sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Savaş Vadisi izle Türkçe Dublaj Tek Parça 2016 HD başlıklı makalemizde Hacksaw ridge full izle, Savaş Vadisi 1080p izle ve Savaş Vadisi 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yönetmen Adı:Pablo Larrain
  • Oyuncular:Natalie Portman , Peter Sarsgaard , Billy Crudup , Greta Gerwig , Corey Johnson
  • Yapımcı:Darren Aronofsky , Scott Franklin
  • Tür:2016 Filmler, Dram Filmleri, Yabancı Filmler
  • Yapım Yılı:2016 - ABD
  • Senaryo:Noah Oppenheim
  • Vizyon Tarihi:20 Ocak 2017
  • Ekleyen:furkanfd67

Yorum YapBenzer Filmler

HD Film izle , Film izle , 2017 Filmleri , Full Film izle

Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucularımız da barınmamaktadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize furkandanaci6776@gmail.com adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır. Aksi durumlarda sitemiz yada site sorumlularımız yasal hükümlülüklere tabi tutulamaz.
| HD Film izle | 2017 Komedi Filmleri | Çakallarla Dans 4 izle | Görümce izle | Sen Sağ Ben Selamet izle | Müttefik izle |