Şifremi Unuttum

Dağ 1 izle Full HD Yerli Film 720pDağ 1 izle

Filmimiz Dağ bu zamanlarda fazla görüyorsunuz büyük ihtimal bu ismi onun için Dağ 1 izle diye ayıracağım sizin rahat anlamanız için çünkü Dağ 2 çıktı geçtiğimiz günlerde ve bana göre dünyanın en iyi filmini izledik sinemaya defalarca gitmiş arkadaşlarım var her izlediklerinde aynı hisleri daha da yoğun hissettiriyor bizlere. 2. filmin sağlam olacağı ilkinden belli olmuştu zaten o zamanlarda izlediğim en gerçekçi filmdi zaten bir film gerçekçi olursa sağlam oluyordu bu bir gerçek o filmin hayatımıza girdiğimiz günle birlikte onunla birlikte bir söz de hayatımıza girdi ” bir ölür bin diriliriz” belki de filmde ki en iyi replik bu idi akıllarımıza kazındı adeta.

Dağ 1 izle

Film de işlenen konu ise şuydu büyük ihtimal zaten önce izlediğiniz için açıkça anlatacağım iki elemanımız vardı Bekir ve Oğuz, Bekir uzun dönem askerlik yapan birisi sorunlu kişiliği hem özel hayatında hem de askerlik hayatında ona çok fazla engel çıkarmıştı kavgacı ve aykırı bir yapısı vardı hatta sürekli sorun çıkarıp firar girişiminde bulunduğu için askerliği baya bir uzamıştı. Dağ 2 izle diğer elemanımız ise Oğuz kendisi üniversite de tarih okuyan bir öğrenci idi okulu bittikten sonra askere gitme kararı almıştı ama ailesi ona engel olmaya çalışıyordu hem abisi hem annesi bedelli yapması konusunda ısrarcı idiler ama o kısa dönem de olsa yapmak istedi.

Dağ 1 Full izle

Daha sonra bu ikilinin yolu dağda kesişti oldukça zor koşullara sahip baya zor bir mekan. Bekir, oğuz ve iki komutanları bir göreve çıkarlar ve bir karakolda mahsur kalırlar etrafları teröristler tarafından sarılır ve oradan hepsinin sağ çıkamayacakları garantidir. Dağ 1 full izle komutanları onları yaşatmak için kendilerini feda ederler ama ikilinin baya yolu vardır sağ kalmak için önlerinde ve pek de güvenli olduğu söylenemez hikayenin sonunda Bekir’in bacağına bir platin, oğuzun kulağına plastik cerrahi operasyonu ve omzuna bir vida takılacak. İşleri baya zor yani. İlk film böyleydi bu aralar gereğinden fazla ilgiliyim bu filme onun için fazla detay anlatmış olabilirim izlemeyenler kusura bakmasın, Tekfilmizlehd.com iyi seyirler diler.

Dağ 1 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Kong Kafatası Adası izle Türkçe Dublaj 720p Full HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 8.4

Yorum yapılmamış

2.218 views

Dağ 1 izle Full HD Yerli Film 720p
1080p

Filmimiz Dağ bu zamanlarda fazla görüyorsunuz büyük ihtimal bu ismi onun için Dağ 1 izle diye ayıracağım sizin rahat anlamanız için çünkü Dağ 2 çıktı geçtiğimiz günlerde ve bana göre dünyanın en iyi filmini izledik sinemaya defalarca gitmiş arkadaşlarım var her izlediklerinde aynı hisleri daha da yoğun hissettiriyor bizlere. 2. filmin sağlam olacağı ilkinden belli olmuştu zaten o zamanlarda izlediğim en gerçekçi filmdi zaten bir film gerçekçi olursa sağlam oluyordu bu bir gerçek o filmin hayatımıza girdiğimiz günle birlikte onunla birlikte bir söz de hayatımıza girdi ” bir ölür bin diriliriz” belki de filmde ki en iyi replik bu idi akıllarımıza kazındı adeta. Film de işlenen konu ise şuydu büyük ihtimal zaten önce izlediğiniz için açıkça anlatacağım iki elemanımız vardı Bekir ve Oğuz, Bekir uzun dönem askerlik yapan birisi sorunlu kişiliği hem özel hayatında hem de askerlik hayatında ona çok fazla engel çıkarmıştı kavgacı ve aykırı bir yapısı vardı hatta sürekli sorun çıkarıp firar girişiminde bulunduğu için askerliği baya bir uzamıştı. Dağ 2 izle diğer elemanımız ise Oğuz kendisi üniversite de tarih okuyan bir öğrenci idi okulu bittikten sonra askere gitme kararı almıştı ama ailesi ona engel olmaya çalışıyordu hem abisi hem annesi bedelli yapması konusunda ısrarcı idiler ama o kısa dönem de olsa yapmak istedi. Daha sonra bu ikilinin yolu dağda kesişti oldukça zor koşullara sahip baya zor bir mekan. Bekir, oğuz ve iki komutanları bir göreve çıkarlar ve bir karakolda mahsur kalırlar etrafları teröristler tarafından sarılır ve oradan hepsinin sağ çıkamayacakları garantidir. Dağ 1 full izle komutanları onları yaşatmak için kendilerini feda ederler ama ikilinin baya yolu vardır sağ kalmak için önlerinde ve pek de güvenli olduğu söylenemez hikayenin sonunda Bekir’in bacağına bir platin, oğuzun kulağına plastik cerrahi operasyonu ve omzuna bir vida takılacak. İşleri baya zor yani. İlk film böyleydi bu aralar gereğinden fazla ilgiliyim bu filme onun için fazla detay anlatmış olabilirim izlemeyenler kusura bakmasın, Tekfilmizlehd.com iyi seyirler diler.

Bir önceki yazımız olan Kong Kafatası Adası izle Türkçe Dublaj 720p Full HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum YapBenzer Filmler

HD Film izle , Film izle , 2017 Filmleri , Full Film izle

Sitemiz 5651 yasa gereği içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizdeki filmler kesinlikle sunucularımız da barınmamaktadır. Büyük video sitelerinden iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Ancak istenirse Yapımcılar yada avukatları yayınlanmasını istemediği filmleri bize furkandanaci6776@gmail.com adresine bildirmeleri halinde içerik derhal yayından kaldırılılacaktır. Aksi durumlarda sitemiz yada site sorumlularımız yasal hükümlülüklere tabi tutulamaz.
| Film izle | 2017 Komedi Filmleri | film izle | Çakallarla Dans 4 izle | Görümce izle | Sen Sağ Ben Selamet izle | Müttefik izle | Kong Kafatası Adası izle | hd film izle |